We explain

Explainer video

Tworzymy niesamowite historie wyrażone za pomocą animacji. Dzięki prostej formie przekazu pomagamy firmom i organizacjom wytłumaczyć ich produkty.

od A do Z

Tworzymy kompleksowe projekty od napisania scenariusza, stworzenia storyboardu, animacji oraz kończąc na nagraniu lektorskim.

Pasja

Uwielbiamy animować pomysły naszych klientów. Każdy projekt tworzymy z pasją, dlatego jesteśmy w stanie dopracować go do perfekcji.

Monday Studio to my. Lubimy czarną kawę oraz nieszablonowe myślenie. Specjalizujemy się w produkcji Explainer Video, czyli animacji biznesowych. Naszą wizją jest łączenie kreatywności z pięknym designem. Pomagamy tłumaczyć biznes i animować pomysły.

Co to jest

explainer video?

Explainer video, animacja produktowa czy biznesowa to forma video opisania firmy, usług czy produktów. Za pomocą łatwej i przyjemnej w odbiorze animacji możemy zarówno opisać skomplikowane produkty, opowiedzieć o swojej firmie, jak i tworzyć animowane posty które zwiększą zasięgi w social media.

Explainer video

w kilku krokach!

Pomysł

Na początku rozmawiamy z klientem i szczegółowo analizujemy jego potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć kreatywną koncepcję przygotowywanej animacji.

Scenariusz

Nasi copywriterzy przygotowują kompletny scenariusz animacji, tak aby zainteresować odbiorce oraz przekazać najważniejsze treści.

Animacja

Następnie przygotowujemy projekt graficzny animacji oraz dopieszczamy szczegóły. Cieszy nas kiedy klient pokocha swoją animację!

Nagranie lektorskie

Do każdej animacji wykonujemy profesjonalne nagranie lektorskie. Posiadamy w bazie lektorów oferujących różne barwy głosu, tak aby każda produkcja była spójna i ciekawa.

KontaktKamil - New Business Manager

Email

hello@wearemonday.pl

Adres

Wandy 16/2, Katowice

Telefon

+48 604 422 204