Jesteśmy duetem architektów, to co nas łączy to zamiłowanie do dobrej architektury, prostych form i estetycznego wzornictwa. Praca w zespole umożliwia nam spojrzenie na realizowany projekt z różnych perspektyw. Dzięki temu architektura naszego autorstwa jest wieloaspektowa i nie ma w niej miejsca na przypadkowość. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem i nowe wyzwania projektowe.

 

Dlaczego? Jednym z podstawowych założeń naszej pracowni jest to, że projektujemy architekturę kontekstu. Nasze budynki nie pozostają w oderwaniu od miejsc w których powstają. Przy każdym projekcie znajdujemy czas na analizę otoczenia i wpasowanie budynku w miejsce w którym ma powstać. Uważamy, że rolą architekta jest dbałość o otaczającą nas przestrzeń.

 

Chcemy projektować budynki naznaczone czasami, w których powstają. Kładziemy więc duży nacisk na ekologię w swoich projektach i staramy się dbać o to, by powstające budynki były przyjazne środowisku i tanie w eksploatacji.

 

Dobrze zaprojektowana architektura łączy funkcjonalność z estetyką. W swoich projektach dbamy o przemyślany układ pomieszczeń gwarantujący komfort korzystania z nich. Naszą architekturę charakteryzuje maksymalne wykorzystywanie potencjału miejsca w którym ma znajdować się dany budynek. Szukamy rozwiązań wykorzystujących naturalne światło oraz otaczającą budynek przyrodę. Nie boimy się łączyć ze sobą różnych materiałów, doceniamy możliwości betonu, drewna, szkła, cortenu czy ceramiki. Odpowiedni ich dobór może nadać unikalnego charakteru wnętrzu lub elewacji.